دفتر فروش اژه یاکاسی

محله آتاکنت خیابان شماره 0 حالکالی / کوچیک چکمجه/استانبول


+90 212 310 13 50 egeyakasi@eviya.com.tr

دفتر مرکزی غیر منقول اوییا

ساختمان سین پاش/ محله دیکیلی تاش کوچه ینی دعان پلاک 36 بالموم جو بشیکتاش 34349 استانبول ترکیه

+90 212 310 27 27 +90 212 258 24 32
نام
فامیل
شماره همراه
پست الکترونیکی
پیام شما


تعريف الطريق

اختاروا المدينة
اختارو حي
أظهرها بشكل أكبر

Kampanya Habercisi

EVİYA GAYRİMENKUL PROJELERİ VE KAMPANYALARINDAN HABERDAR OLMA RIZA BEYANI

Yukarıdaki iletişim formunda yer alan bilgileri doldurarak Eviya'nın gayrimenkul projeleri ve kampanyalarından haberdar olmak istediğin bildiren kişiler (Takip eden maddelerde Müşteri olarak anılacaktır.) aşağıdaki koşulları kabul eder:

1. Müşteri, kendisine, genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklâm, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları sunulmasına izin verir. Eviya Gayrimenkul'a geçmişte vermiş olduğu, bu formla ilettiği veya sair yöntemlerle ileride vereceği alışveriş ve kişisel bilgilerinin, yukarıda sayılan benzeri amaçlarla kullanılmak üzere toplanmasına, Eviya Gayrimenkul ve grup firmaları arasında paylaşılmasına ve bu firmalarca işlenmesine, Müşteri aksini belirtmediği sürece, bu firmaların, kendisiyle SMS, internet, mektup, telefon vb. kanallardan temasa geçmelerine izin verir.

2. Müşteri, veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse, bu talebini Eviya Gayrimenkul'un info@sinpasgyo.com E-posta adresine ücretsiz olarak e-posta göndermek suretiyle ya da 0216 313 08 48 no.lu telefonu arayarak bildirme hakkına sahiptir. Müşteri'nin bilgileri Eviya Gayrimenkul ya da grup firmaların hizmet sağlayıcılarıyla (gönderi, çağrı merkezi, veritabanı vb. hizmetleri firmaları ile) bu firmalar tarafından verilen hizmetler dâhilinde kullanılması kaydıyla paylaşılabilir. Müşterinin verileri işlenip, bilgiler, Müşteri kimliği açıklanmaksızın, gruplar halinde 3. kişiler ile paylaşılabilir.

3. Her Müşteriye uygulanacak kampanya ve indirim koşulları farklı olabilir ve değişebilir. Eviya Gayrimenkul kişisel verilerin kullanım amacına yönelik hususlar hariç, önceden bildirmeden, kampanya şartlarını değiştirebilir, kampanyayı durdurabilir, Müşterinin kampanyadan yararlanmasına engel olabilir. Geçerli koşullar Dumankaya iletişim kanallarından öğrenilebilir. Sistemin üzerinde çalıştığı elektronik alt yapıdaki arızalar nedeniyle geç veya yanlış alınan duyuru, promosyon, vb.den, çeşitli nedenlerle promosyon, indirim gibi imkanların Müşteriye sağlanamamasından dolayı oluşabilecek ihtilaflardan Eviya Gayrimenkul hiç bir şekilde sorumlu tutulmayacaktır.

4. Üye, Eviya Gayrimenkul'ya bu form ile açıklanan ve sair şekilde açıklanacak ve açıklanmış bilgilerinin doğruluğunu, bunlarda değişiklik olması halinde bunları güncelleyeceğini kabul eder.

  • Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, Sinpaş GYO, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.